Strona główna

piątek, 26 grudnia 2014

Szkatułka dla Przyjaciółki

Romantyczna szkatułka  wykonana na wzór starego , romantycznego zdjęcia . Ozdobiona dla poznanej na facebooku osoby a już przyjaciółki ... przemiłej o dobrym i ciepłym serduchu kobietki .

Wykonana na wzór starego romantycznego zdjęcia . U mojej ciotki na ścianie wisi ślubny portret z lat 50 - tych wygląda  podobnie a wręcz identycznie tylko osoby na nim inne . Na całości szkatułki dominuje kolor grafitowy natomiast różyczki już z innej serwetki . W narożnikach pudełka użyłam pasty samoutwardzalnej robiąc jakby wypustki do włożenia fotografii . Zrobiłam małe spękania ale z pośpiechu zapomniałam  pomalować spodu grafitową farbą  więc wyszły białe , mało widoczne spękania na szarym tle , które wypełniłam bejcą ... tak tak bejcą a stało się to przez przypadek kiedy kropla bejcy kapnęła na wierzch już prawie wykończonej pracy chciałam ją zetrzeć ale stwierdziłam , że nawet ładnie to wygląda więc zostawiłam a nawet więcej , w niektórych miejscach dodałam robiąc cieniowania i przy okazji uwidoczniając spękania .

W środku aniołki ... całość wykończona sznurkiem .
Spód pudełka jak i boki pomalowałam lakierobejcą .

Praca udana jestem zadowolona chociaż nie obeszło się bez kłopotów i zmiany koncepcji .
Aneczko ... tak jak napisałam w liście szkatułkę robiłam z myślą o Tobie wkładając w jej ozdobienie  całe swoje serce , zdolności oraz zapał do pracy a tempo było szalone wszak czasu było mało do wysłania paczki . Myślę , że przyda się na serwetki lub na Twoje kobiece drobiazgi a może na ślubne lub rodzinne zdjęcia .8 komentarzy:

 1. jest piekna..dziekuje Aneczko .. w .pudeleczko wloze zdjecia rodzinne ..pozdrawiam Cie serdecznie <3 Anastazja .K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem takie przypadkowe zdarzenia powodują niespodziewane efekty- szkatułki tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesliczne prace!!! Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Za ten przemiły komentarz ... serdecznie dziękuję .

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna szkatułka! Na wieczku bardzo ładny motyw i świetnie skomponowany z różami> Aniołki - akurat te - już bardzo mi się opatrzyły, ale wcale nie ujmują mojej ocenie punktów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i komentarz . Miło mi gościć Cię Mirello w moich blogowych progach. Pozdrawiam .

   Usuń

Dziękuję za miłe słówka tu pozostawione