Strona główna

poniedziałek, 29 października 2018

Mały Kucharczyk ... Powertex

Wracam po długiej przerwie . Przyznam , że trudno było się zebrać w sobie  i cokolwiek zacząć .Przez jeden wieczór siedziałam nad wpół rozpoczętą postacią ... gapiłam się  i  nie wiedziałam co z tego będzie .
Tu jakby widać trzecią nogę ... najpierw myślałam , że dam radę przykleić figurę za stopy do podstawy  ale nie dało się tzn... dało się ale kucharczyk wahał się jak Mańka - Wstańka . Musiałam dodać pręt usztywniający .

Czapka  i tułów wykonana z Easy 3D Flex (proszek złączony z powertex daje nam  masę do modelowania , która po jakimś czasie twardnieje .)Od tej czapki zdecydowałam , że będzie to mały kucharczyk reszta to utwardzanie tkaniem ... powertex . W lewym ręku trzyma patelnie natomiast w prawym wałek do ciasta .
Dół kitla to mankiet rękawa od męskiej koszuli .
Moi drodzy przepraszam za jakość zdjęć wiem , że są okropne ....  przy takiej pochmurnej pogodzie ... tak wyszły .


4 komentarze:

 1. Wiesz Bogusiu ten kucharczyk ma w sobie tyle słodyczy, fantastycznie go pokazałaś. Trzecia noga- możesz ją zamaskować😊
  Pomysł i wykonanie super jak wszystkie Twoje prace.
  Dobrze że wróciłaś,ściskam😚😊🤗

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się bardzo cieszę! Głównie z tego powodu, że znów zaczęłaś publikować! Postać kucharczyka jest pełna ekspresji... no ale się nie dziwię, skoro w rękach trzyma wałek do ciast i patelnię :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Olu za komentarz i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słówka tu pozostawione