Strona główna

czwartek, 13 listopada 2014

Zostałam Doceniona ... to Miłe

Moi drodzy muszę się pochwalić ... w poniedziałek 10 listopada zostałam zaproszona na uroczystą sesję Rady Miejskiej  gdzie wręczono mi wyróżnienie w formie statuetki .

W podziękowaniu za trud i zaangażowanie w działaniu na rzecz lokalnej społeczności a przede wszystkim za pracę  na rzecz dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowych statuetkę wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Serock ... Sylwester Sokolnicki .
Już w domu ...

Miło mi bardzo , że ktoś docenił moje zaangażowanie .  Za tą pracę  nigdy nie oczekuję słowa  dziękuję  ... a jednak bez przerwy je słyszę  to za swój trud i pracę z dziećmi i młodzieżą .W tym momencie nie wyobrażam sobie już innej drogi w życiu bo przekazuję  tym dzieciakom nie tylko swoje wiadomości z decoupage na corocznych wakacyjnych warsztatach ale również tam głęboko swoje serce i  miłość do nich .
Największą więc nagrodą jest dla mnie  ich uśmiech , wypowiedziane słowo dzień dobry gdy mnie widzą a nawet takie zwykłe przytulenie się lub zapytanie ... kiedy będą następne zajęcia  . Nie żyję na pusto  mam świadomość , że jednak coś dobrego po sobie pozostawiam .


7 komentarzy:

 1. jestes wspaniala :) !!!! AK

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Super z Ciebie babka. Tylko skąd masz moje słoneczniki na ścianie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie dziękuje Wam kobietki za przemiłe komentarze . Alicjo obraz -słoneczniki podarowała mi dawno temu koleżanka jest to przepiękna praca haftem krzyżykowym . Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 4. Z serca gratuluję!
  Pięknie Pani wygląda :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słówka tu pozostawione