Strona główna

sobota, 7 grudnia 2013

Świąteczne Przygotowania i Lampioniki .

Zbliżają  się święta więc coraz mniej czasu na swoje małe przyjemności czyli decoupage . Sprzątanie , gotowanie jednak ma pierwszeństwo ale to obowiązki... przyjemności zero. Zastanawiałam się co ugotować aby przed samymi świętami mieć trochę lżej . Dzisiaj będę robić pierogi  farsz już mam a przy okazji ugotowałam kapustę wigilijną a potem zamrożę ... wiem , wiem lepsze i zdrowsze wszystko świeże  ale nie dam rady zrobić wszystkiego w ostatnim momencie Następnie wstawię nogi na galaretkę a już ugotowane   zawekuję w słoiki potem tylko do gara znowu troszkę podgotuję , przyprawię i do salaterek . To samo zrobię z flakami ... przez tydzień w dobrze zamkniętych słoikach i w lodówce na pewno będą dobre . A w między czasie sprzątanie . Tydzień był ciężki jednak siedząc po nocy zrobiłam  lampioniki .
Lampionik  -  bezpośrednio na szkło klej , serwetka , farba akrylowa ,masa strukturalna - efekt śniegu , lakier i brokat . Wieczorem pięknie się błyszczy ale na zdjęciu tego nie widać a szkoda .
Myślę, że są to pucharki do lodów .. kupiłam je w Pepko i kosztowały po 4 zł .
Bardzo żałuję , że nie widać połysku brokatu bo naprawdę wyglądają ładnie .
Wyszczerbiony przy myciu kieliszek . Szkoda mi było go wyrzucić no i doczekał się swojej chwili .
Do aranżacji fotki  właściwie nic nie miałam , zdjęcia robiłam chyba o 2 w nocy . Na dworze  wichura i padający śnieg więc po kawałek gałązki ze świerku nie miałam ochoty wychodzić . W przygotowaniu aniołek na sklejce ... jedną stronę zrobiłam , została jeszcze druga - może dzisiaj w nocy przysiądę .

3 komentarze:

  1. Ładnie to wygląda

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczności ,anioła już nie mogę się doczekać,pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słówka tu pozostawione