Strona główna

piątek, 28 marca 2014

Szafka na Klucze

Ostatnio stwierdziłam , że jestem otoczona życzliwymi ludźmi  ... osobami o dobrym sercu , którzy mimo swoich trosk i kłopotów potrafią pomyśleć o innych  . Ta skrzynka na klucze jak i opisana w poprzednim poście karafka jest przeznaczona jako dowód wdzięczności za okazałą mi w pewnych sytuacjach ... pomoc .

STRONA FRONTOWA ... całość pomalowana bejcą w kolorze polisander 1 ... to moje pierwsze doświadczenie z tym preparatem i muszę przyznać , że jestem zachwycona kolorem oraz efektem jaki uzyskałam .

Otoczka , parapet oraz koszyczek wykonany efektem3D ... w zbliżeniu wygląda to tak jakby koszyk z lawendą stał  na parapecie ... w głębi niszy .Niestety kolejny raz nie ustrzegłam się przed błędem bo parapet wyszedł mi szerszy z jednej strony a węższy z drugiej . Jest to widoczne bardziej na fotkach niż w rzeczywistości .
Teraz wyraźniej widać efekt 3D .
Na samej górze na jasno beżowym
tle przykleiłam paseczek ze skóry pasujący kolorem do całości ... kupiłam go w pasmanterii .
DRUGA STRONA
Skrzynka z wiosennymi kwiatami ... tu również wygląda jakby stała na parapecie Efekt powstał całkiem przez przypadek w trakcie przykładania serwetki do całości ... pomyślałam sobie , że całkiem fajnie to wygląda i tak zrobiłam  . Po bokach na ramce jednoskładnikowe spękania oraz cieniowania patyną .

 Całość pomalowana lakierem . Do aranżacji zdjęć(może to za dużo powiedziane) posłużył mi  łabędź   jeden z wielu z mojej kolekcji ... symbol życia rodzinnego i jednej partnerki .1 komentarz:

Dziękuję za miłe słówka tu pozostawione